کیندل آمازون

بر اساس آخرین آمار منتشر شده توسط شرکت آمازون تا به امروز حدود 90 میلیون دستگاه کتابخوان کیندل در جهان بفروش رسیده است که این بدان معنی است که به محض ورود کتاب شما به بازار آمازون تمامی این افراد آنرا خواهند دید.

در صورتی که کتاب شما از محتوای قوی، طراحی جلد مناسب و ترجمه ای استاندارد برخوردار باشد می تواند فروش فوق العاده ای مانند سایر کتاب های منتشر شده در جهان را داشته باشد.

دستگاه های کیندل در سایزهای مختلفی تولید میشود. در واقع آنها کتابخوانهای الکترونیکی ای هستند که توسط توسط علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در سراسر جهان خریداری شده اند.

این بدان معناست که تمامی این افراد قطعاً مشتاق مطالعه هستند. چرا که این دستگاه ها که تنها مختص شرکت آمازون است تنها برای خواندن کتابهای الکترونیکی منتشر شده توسط این شرکت کاربرد دارد.

مفهوم کیندل در زبان پارسی به معنای شمع است که اشاره به روزگاران گذشته ای دارد که خواندن کتاب در تاریکی شب ها همیشه با شمعی در کنار کتاب همراه بوده است. این دستگاه ها برای جستجو و یا خریدن انواع روزنامه ها، مجلات، کتابها و سایر محصولات نوشتاری است که توسط این شرکت بزرگ ارائه می گردند.

آخرین نسخه ای که تا به امروز توسط این شرکت تولید و در بازار عرضه شده است، دستگاه های کیندل نسل 10 است که آخرین تکنولوژی های مرتبط با نشر متون الکترونیکی این شرکت را در خود دارد.

بر طبق گزارش های رسمی منتشر شده توسط مجلۀ فوربس آمریکا، روزانه میلیونها کتاب و نشریه در این دستگاه های مخصوص شرکت آمازون بفروش میرسد که خود به تنهائی سهم بسیار بزرگی از چرخۀ فروش کتابها و نشریات جهان را به خود اختصاص داده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *