تمام نکاتی که یک نویسنده باید بداند!

خواندن این متن فقط 5 دقیقه از وقت شما را می گیرد.
 
1ما چه خدمتی برای شما انجام میدهیم؟
به کیهان سفیر خوش آمدید! مجموعۀ دانش بنیان ما، اوّلین شرکت ایرانی است که قادر است آثار نویسندگان ایرانی را با استفاده از راهکارهای قانونی و کاملاً منطبق بر پیشرفته ترین استانداردهای جهانی، در بیش از 180 کشور جهان منتشر کند. انتشار توسط بزرگترین شرکتهای چاپ و نشر جهان مانند آمازون، بارنز اند نوبل، گوگل بووک و .... صورت می پذیرد. شما می توایند آثار خود را در معرض دید بیش از 670،000،000 نفر از مردم کتابخوان دنیا قرار دهید. فرصتی بی نظیر که برای اولین بار در کشور و با عبور قانونی از تحریم ها محقق شده است.
2با وجود تحریم کشور ایران، آیا این امکان برای نویسندگان ایرانی هم وجود دارد که وارد بازار جهانی کتاب شوند؟
مجموعۀ دانش بنیان کیهان سفیر با استفاده از راهکارهای قانونی موجود در قوانین حقوق بین الملل قادر است تا آثار شما را تمامی کشورهای جهان منتشر کند.
3کتاب من در چند کشور منتشر خواهد شد؟
مراکز اصلی شرکت آمازون در جهان عبارتند از: آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، هلند، انگلستان، ژاپن، هندوستان، چین، استرالیا، مکزیک و برزیل، که از طریق این کشورها، خوانندگان تمامی کشورهای جهان می توانند به آثار شما دسترسی داشته باشند.
4چگونه از سرقت ادبی کتابم جلوگیری کنم؟
یکی از ملزومات ورود به بازارهای جهانی فروش کتاب اخذ مدرک رسمی کپی رایت است که هم مالکیت اثر شما را به اثبات میرساند و هم مانع از هرگونه سرقت ادبی از اثر شما در هر کشور دنیا می گردد که این سند توسط شرکت کیهان سفیر به نام نویسنده و به نشانی محل سکونت شما در ایران اخذ می گردد.
5نحوۀ پرداخت هزینه ها چگونه است؟
شما می توانید هم بصورت نقدی و هم بصورت اقساطی هزینه های نشر کتاب خود در جهان را پرداخت کنید. هزینه هائی که به مراتب از هزینه های چاپ و نشر در ایران کمتر و با صرفۀ غیرقابل مقایسه ای به نسبت کشورمان انجام میشود که در صورت پرداخت نقدی از مزایای خاصی بهره مند خواهید شد.
6چه مدارکی برای ورود به بازارهای جهانی کتاب مثل آمازون باید داشته باشم؟
اسکن و کپی پشت و روی کارت ملی، صفحه اول شناسنامه و گذرنامه، اصل متن کتاب، آدرس دقیق نویسنده به همراه کدپستی، یک قطعه عکس، مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای محتواهای شامل متون سیاسی
7کتاب من چند نسخه چاپ خواهد شد؟
در سیستم های پیشرفته شرکت آمازون، هیچگونه محدودیتی برای تعداد چاپ کتاب وجود ندارد و از طرفی هزینه ای هم بابت چاپ کتاب از نویسنده اخذ نمی گردد.
8با توجه به رایگان بودن چاپ و نشر کتاب در آمازون، من چه هزینه های دیگری باید پرداخت کنم؟
اخذ سند رسمی کپی رایت، شابک بین المللی، طی مراحل قانونی برای عبور از تحریم ها، ترجمه، طراحی جلد، تنظیم نسخۀ کیندل و کاغذی، ایجاد و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و بسیاری خدمات دیگر که مستقیماً توسط اعضای مجموعۀ دانش بنیان کیهان سفیر انجام خواهد شد شامل پرداخت هزینه هایی در قالب دلار از جانب نویسنده می باشد.
9آیا امکان پرداخت قسطی هم وجود دارد؟
بله. شرکت کیهان سفیر با توجه به شرایط قرارداد منعقد با نویسنده، این امکان را به وی می دهد تا از پرداخت قسطی هم بهره مند گردند.
10مدت زمان انجام پروژۀ چاپ و نشر کتاب من چقدر زمان میبرد؟
در صورت پرداخت نقدی، جدای از زمان مورد نیاز ترجمه، حداکثردر عرض 10 روز کاری کتاب شما در تمامی مراکز اصلی آمازون در جهان منتشر و قابل فروش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *